Finał Turnieju „Belfer Cup”

Zamieścił: Prezes Oddzialu Data publikacji: 25 września 2012

Rozgrywki nauczycieli w tenisa ziemnego na kortach w Mrozach i Kałuszynie zakończyły się finałem w dniu 23 września. W turnieju udział wzięli nauczyciele z powiatu mińskiego: Pieniak Andrzej i Bukowski Rafał z ZS Mrozy, Broda Arkadiusz i Zwierz Adam z SP 5 z Mińska Maz., Prekurat Mariusz z Wielgolasu Brzezińskiego, Pieniak Krzysztof z SP Mrozy, Kosut Zenon z CKZiU, Bieliński Paweł, Drajkarz Michał i Bruśniak Konrad z ZP Mrozy, Rusiecki Krzysztof z MSA w Mińsku Maz., Bieniak Paweł z SP 2 w Mińsku Maz., Kudelski Marek z Gimnazjum Nr 2 w Mińsku Mazowieckim oraz wykładowcy z WAT – Bogusz Janusz i z UW – Hys Bartosz.

Sponsorami turnieju byli Stanisław Mejszutowicz – prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego w Mińsku Maz., Zenon Czyżewski – dyrektor Zakładu Poprawczego i Schroniska dla Nieletnich w Mrozach i Marek Pachnik – dyrektor Szkoły Podstawowej im. B. Prusa w Kałuszynie. Głównym organizatorem był Bieliński Paweł prezes ogniska działającego przy Zakładzie Poprawczym i Schronisku dla Nieletnich w Mrozach.

Po rundzie finałowej puchary zostały wręczone:

I miejsce Bieliński Paweł z Zakładu Poprawczego i Schroniska dla Nieletnich w Mrozach

II miejsce Hys Bartosz – z Uniwersytetu Warszawskiego

III miejsce Kudelski Marek z Gimnazjum Nr 2 im. Jana Pawła II w Mińsku Mazowieckim

Na szerszą relację fotograficzną z przebiegu meczów zapraszamy na Facebook